-25 %
Работна лампа OSRAM, LED,12/24V, 36W, 3500lm, 564 мм x 54 мм 1 брой
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR LEDDL104-SP
259.22€ (506.99лв.)
194.42€ (380.25лв.)
Без данък: 194.42€ (380.25лв.)
Описание
Намален
отблясък благодарение на специален дизайн на рефлектора
Напълно
съвместими с ECE допълнителни дълги светлини
20 OSRAM
високоефективни светодиода
Компактен и
здрав дизайн на корпуса
Осветление
на близко и далечно поле
Ползи за
семейството на продукта
Линейно и
хомогенно разпределение на светлината
Подобрена
безопасност на пътя и извън него
По-добра
видимост при лошо осветление
Широка гама
от приложения
В превозни
средства с 12/24 волта допълнителните светлини трябва да се монтират по двойки
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | LED |
| Линия | LEDriving |
| Волтаж | 12 V/24 V |
| Номинална мощност | 36 W |
| Температура | 6000К |
| Светлинен поток | 3500lm |
| Количество в опаковка | 1 брой |