-20 %
Крушка PHILIPS C10W, 24V, 10W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 13866/10
12.68€ (24.80лв.)
10.14€ (19.83лв.)
Без данък: 10.14€ (19.83лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | C10W |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 10 W |
| Тип фасунга | SV8.5 |
| Тип крушка | солфитна лампа |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |